SPECJALISTA DS. TURYSTYKI

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2537

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
Wynagrodzenie: 4300 zł/brutto + prowizja od sprzedaży. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie klientów. Analiza potrzeb i oczekiwań klienta. Przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i grupowych. Sprzedaż usług turystycznych (wczasy, kolonie, obozy, wycieczki). Bezpośrednia i pośrednia obsługa klienta.
- Miejsce wykonywania pracy: Katowice (Selgros Cash & Carry)
- Praca wykonywana 10 godzin dziennie, 4 dni w tygodniu w godzinach: 10:00-20:00 - według grafiku + soboty do ustalenia z pracodawcą.

Miejsce pracy:
Lwowska 32, 40-389 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
BIURO PODRÓŻY SIDE TRAVEL SERWIS MYSŁOWICE KRYSTIAN MICHALAK

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Wymagane wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży turystycznej. Wymagane umiejętności: znajomość obsługi komputera, otwartość, komunikatywność, szybkie przyswajanie wiedzy, chęć do nauki.

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży turystycznej. Wymagane umiejętności: znajomość obsługi komputera, otwartość, komunikatywność, szybkie przyswajanie wiedzy, chęć do nauki.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Michalak

Nr telefonu:
516-154-419

[email protected]

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 516-154-419) w godzinach: 10:00-20:00 lub e-mail: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 516-154-419) lub e-mail: [email protected], Godziny : 10:00-20:00
Dodano: 16.10.2024, 21:00
ID ogłoszenia: 36550