SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0721

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
brutto, + premia uznaniowa zależna od wyników

Zakres obowiązków:
organizacja zakupów towarów do własnej sieci sklepów, organizacja procesów zakupowych dużej ilości SKU od wielu dostawców, koordynowanie pracy działu, realizacja i bieżąca kontrola umów handlowych w dziale, dbanie o wymaganą dostępność i rotację towarów, praca na planach i wskaźnikach KPI, ścisła współpraca z hurtowniami (dział sprzedaży) i działami logistyki w centrach dystrybucyjnych, współpraca z dostawcami, tworzenie i wdrażanie wewnętrznych procedur w organizacji, odpowiedzialność za wartość towarów na magazynie oraz strukturę wiekową towarów

Miejsce pracy:
TORUŃSKA 36, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Pracodawca:
BORYS COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3), obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL, obsługa programu Microsoft Word
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty działu zakupów, biegła znajomość Excel - warunek niezbędny; wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne, negocjacyjne i komunikacyjne; wiedza dotycząca zakupów i praktyczne umiejętności w tym zakresie; zdolność podejmowania trafnych decyzji w oparciu o dostępne dane; nastawienie na pracę zespołową i skuteczną komunikację; szybkość i sprawność w działaniu

Inne wymagania:
minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty działu zakupów, biegła znajomość Excel - warunek niezbędny; wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne, negocjacyjne i komunikacyjne; wiedza dotycząca zakupów i praktyczne umiejętności w tym zakresie; zdolność podejmowania trafnych decyzji w oparciu o dostępne dane; nastawienie na pracę zespołową i skuteczną komunikację; szybkość i sprawność w działaniu

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:50
ID ogłoszenia: 35304