To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Wałbrzych
SPECJALISTA - DZIAŁ TECHNICZNY

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Zakres obowiązków:
Prowadzenie gospodarki materiałowej obiektów, spisu inwentarza, inwentaryzacji majatku, rozliczanie kosztów administracyjnych Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, sporządzanie i kompletowanie dokumentacji do zawierania umów z wykonawcami, zamawianie transportu obcego na obsługę koncertów w kraju i za granicą (autokary, samochody ciężarowe), przygotowanie dokumentów związanych z koncertami odbywającymi sie poza granicami kraju do odprawy celnej (zezwolenia i zaświadczenia na wywóz instrumentów, ubezpieczenie osób wyjeżdżających, wykazy instrumentów muzycznych), koordynacja działań we współpracy z Działem Promocji i Organizacją Imprez w zakresie zabezpieczanie przebiegu koncertów w siedzibie i poza siedzibą, koordynacja prac pracowników skierowanych do obsługi koncertów w zakresie opieki administracyjnej i technicznej, koordynacja pracy różnych działów instytucji ( w szczególności działu technicznego oraz działu Organizacji i Promocji Imprez w oparciu o dostępne moduły systemu Iksoris m.in. w zakresie: obsługi kalendarza, porządkowani danych, synchronizowanie działań, terminów, zasobów ludzkich i środków technicznych, porządkowanie procesów w celu zrealizowania celów, sprawdzanie poprawności wprowadzanych wydarzeń.

Miejsce pracy: Juliusza Słowackiego 4, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe na zajmowanym stanowisku. Doskonała organizacja pracy oraz samodzielność, kreatywne podejście do wykonywanych zadań, obsługa komputera MS Office, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, umiejetność organizacji własnego czasu pracy.

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe na zajmowanym stanowisku. Doskonała organizacja pracy oraz samodzielność, kreatywne podejście do wykonywanych zadań, obsługa komputera MS Office, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, umiejetność organizacji własnego czasu pracy.

Osoba do kontaktu:
Marzena Bałuka

Nr telefonu:
501674377 500092152

[email protected]

Cv, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenie.

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
Wysokość wynagrodzenia (brutto): 5 000 zł płaca zasadnicza + dodatek za staż pracy + inne. Praca zgodna z Regulaminem Pracy. Równoważny system czasu pracy (praca również w soboty i niedziele). Możliwość awansu na zastępcę Kierownika Działu technicznego.

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 11:07
ID ogłoszenia: 19870