SPECJALISTA (PRACOWNIK BIUROWY) K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 150 PLN

Opis

Numer: StPr/24/11921

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 150 PLN
+ 5% + Dodatek za wysługę lat pracy;Zakres obowiązków:

Zgłaszanie propozycji dotyczących funkcjonowania systemów ewidencji wojskowej SEW on-line oraz SPIRALA-Zint w zakresie niezbędnym do prowadzenia rekrutacji do służby wojskowej. Udział w koordynowaniu przebiegu procesu rekrutacji w jednostkach organizacyjnych podległych Szefowi CWCR. Przygotowanie meldunków, sprawozdań i analiz z
zakresu zadań realizowanych przez wydział. Sporządzanie pism i odpowiedzi z zakresu rekrutacji do służby wojskowej. Udział we współpracy z organami administracji publicznej w zakresie pozyskiwania ze zbiorów danych osób podlegających do obrony Ojczyzny.

Miejsce pracy: Dymińska 13, 01-519 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja
  • zawód: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 1)
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Godziny pracy: 7.30-15.30; Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat); - kierunek/specjalność: administracja; - doświadczenie zawodowe: 1 lat; - komunikatywna znajomosć języka polskiego; Kontakt: [email protected]

Inne wymagania:
Godziny pracy: 7.30-15.30; Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat); - kierunek/specjalność: administracja; - doświadczenie zawodowe: 1 lat; - komunikatywna znajomosć języka polskiego; Kontakt: [email protected]

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 18:47
ID ogłoszenia: 26831