SPECJALISTA/ STARSZY REFERENT DZIAŁU TECHNICZNEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
5 300 - 6 360 zł

Opis

Numer:
StPr/24/1525

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 300 do 6 360 PLN
Wynagrodzenie jest do uzgodnienia w zależności od umiejętności, kompetencji, doświadczenia. Ogłoszenie o naborze dostepne na stronie: https://zdp.ostroda.pl/wp-content/uploads/doc19565020241016135006.pdf

Zakres obowiązków:
Kontrola stanu dróg i obiektów mostowych.
Prowadzenie ewidencji, wykazów i ksiąg obiektów mostowych, gromadzenie danych techniczno-eksploatacyjnych o obiektach mostowych i przepustach obsługa programu komputerowego.
Zbieranie i przekazywanie informacji o stanie obiektów mostowych administrowanych przez ZDP.
Koordynacja wykonywania na obiektach mostowych robót interwencyjnych związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Nadzór nad przeprowadzaniem okresowych kontroli drogowych obiektów inżynierskich.
Prowadzenie oraz udział w przeglądach obiektów mostowych.
Sporządzanie kalkulacji i kosztorysów na roboty drogowo-mostowe na podstawie opracowanych przedmiarów przygotowanych wspólnie z Obwodami Drogowymi.
Przygotowanie dokumentów potrzebnych do procesu budowlanego, uzyskiwanie decyzji środowiskowych, pozwoleń konserwatorskich, pozwoleń na budowę, zgłoszeń oraz innych wymaganych uzgodnień, wniosków.
Przygotowywanie infrastruktury drogowej dla potrzeb obronnych oraz wykonywanie innych zadań na rzecz obronności kraju.
Przygotowywanie nieskomplikowanej dokumentacji technicznej.
Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji technicznej zewnętrznej.
Przygotowywanie materiałów technicznych do zamówień publicznych (specyfikacje techniczne, kalkulacje, opis techniczny zamówienia, wniosek o uruchomienie procedury zamówień publicznych).
Udział w komisji przetargowej.
Prowadzenie nadzoru z ramienia inwestora nad realizacją robót, odbiór robót oraz ostateczne ich rozliczanie.
Organizowanie przeglądów gwarancyjnych zrealizowanych zadań.
Załatwianie interwencji obcych związanych z realizacją prowadzonych zadań w zakresie dróg i obiektów mostowych.
Opracowywanie projektów/planów finansowych budowy, przebudowy, remontu dróg oraz drogowych obiektów inżynierskich.
Udział w opracowywaniu dokumentów planistycznych.
Organizowanie/udział w pomiarach ruchu drogowego na drogach przygotowywanych pod inwestycje.
Pełnienie dyżurów zimowego utrzymania dróg.
Obsługa programów komputerowych.

Miejsce pracy:
Grunwaldzka 62a, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Wymagania: Obywatelstwo polskie. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych. Nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Cieszy się nieposzlakowaną opinią. Specjalista/ Starszy Referent a) wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. b) wykształcenie średnie i staż pracy minimum 2 lata na podobnym stanowisku.

Inne wymagania:
Wymagania: Obywatelstwo polskie. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych. Nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Cieszy się nieposzlakowaną opinią. Specjalista/ Starszy Referent a) wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. b) wykształcenie średnie i staż pracy minimum 2 lata na podobnym stanowisku.

Wymagane dokumenty: 1. Życiorys (CV). 2. List motywacyjny. 3.Kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i staż zawodowy. 4.Własnoręcznie podpisane oświadczenia: o niekaralności oraz o posiadaniu zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych. Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie i własnoręcznie podpisane nalezy składać do dnia 12.07.2024r. w siedzibie Zarządu Dróg powiatowych w Ostródzie, ul. Grunwaldzka 64 A, 14-100 Ostróda lub za pośrednictwem poczty.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 28.10.2024, Godziny : do godziny 15:00
Dodano: 21.10.2024, 11:27
ID ogłoszenia: 52259