SPECJALISTA W DZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 700 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o ustawę "Prawo zamówień publicznych" oraz regulaminy wewnętrzne na potrzeby Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego oddziałów.
Współpraca z jednostkami merytorycznymi oraz prawnikami przy przygotowaniu postępowań, w tym przy przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia i przygotowaniu wzorów umów, opracowanie kompletnej dokumentacji danego postepowania oraz innych pism i dokumentów związanych z danym postepowaniem , sporządzenie i zamieszczanie ogłoszeń w BIP-ie, archiwizacja dokumentacji po zakończonych postępowaniach , uczestnictwo w komisjach przetargowych, formalno-prawna weryfikacja wniosków o wszczęcie postępowania obsługa administracyjna działu zamówień publicznych ( prowadzenie rejestrów postepowań, rejestru wniosków, tworzenie pism wewnętrznych).
Miejsce pracy: Wrocław, Plac Powstańców Warszawy 5, 50-153
Kontakt z pracodawcą: kontakt wyłącznie elektroniczny CV przesłać z dopiskiem nazwy stanowiska na adres: [email protected]
Sala E

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Muzeum Narodowe we Wrocławiu
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • zawód: Specjalista do spraw zamówień publicznych
  • Wykształcenie wyższe ( preferowane administracja, ekonomia, prawo) staż pracy min 2 lata w obszarze stosowania ustawy o zamówieniach publicznych, ukończone 2 szkolenia z zakresu stosowania ustawy "Prawo zamówiń publicznych " z 09.2019r. ukończone szkolenie w zakresie odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych; umiejętność pracy pod presja czasu, umiejętmność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole i współpracy z ludźmi.

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe ( preferowane administracja, ekonomia, prawo) staż pracy min 2 lata w obszarze stosowania ustawy o zamówieniach publicznych, ukończone 2 szkolenia z zakresu stosowania ustawy "Prawo zamówiń publicznych " z 09.2019r. ukończone szkolenie w zakresie odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych; umiejętność pracy pod presja czasu, umiejętmność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole i współpracy z ludźmi.

[email protected]

cv kontakt wyłącznie elektroniczny z dopiskiem nazwy stanowiska [email protected]

Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - kontakt wyłącznie elektroniczny z dopiskiem nazwy stanowiska [email protected]

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 700 PLN
Wynagrodzenie od 4300 zł netto do uzgodnienia w zależności od kawlifikacji kandydata.

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 09:47
ID ogłoszenia: 19608