SPECJALISTA W ZAKRESIE PEDAGOGIKI

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 7 600 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0859

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 7 600 PLN

Zakres obowiązków:
Pełen opis stanowiska pracy oraz toku naboru konkursowego dostępny na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Sosnowcu www.sosnowiec.so.gov.pl (zakładka praca w sądzie)

Miejsce pracy:
Rtm Pileckiego 2, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Pracodawca:
SĄD OKRĘGOWY W SOSNOWCU

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, obsługa urządzeń biurowych, bardzo dobra obsługa programów MS OFFICE
  • Dyplom ukończenia wyższych studiów z zakresu pedagogiki i uzyskanie tytułu magistra lub ukończenie zagranicznych studiów z zakresu pedagogiki Doskonała poparta doświadczeniem praktycznym umiejętność posługiwania się narzędziami badawczymi z zakresu pedagogiki i zdolności diagnostyczne Minimum 3 - letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo posiadanie 3 - letniego stażu pracy w szkole, przedszkolu lub placówce oświatowo-wychowawczej.

Inne wymagania:
Dyplom ukończenia wyższych studiów z zakresu pedagogiki i uzyskanie tytułu magistra lub ukończenie zagranicznych studiów z zakresu pedagogiki Doskonała poparta doświadczeniem praktycznym umiejętność posługiwania się narzędziami badawczymi z zakresu pedagogiki i zdolności diagnostyczne Minimum 3 - letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo posiadanie 3 - letniego stażu pracy w szkole, przedszkolu lub placówce oświatowo-wychowawczej.

Osoba do kontaktu:
Piotr Krzyczmonik

Wymagane dokumenty:
otwarty konkurs https://sosnowiec.so.gov.pl/

Preferowane formy kontaktu: inny - otwarty konkurs https://sosnowiec.so.gov.pl/
Dodano: 16.10.2024, 20:47
ID ogłoszenia: 36272