StPr/25/0789
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie:
od 8 400 PLN
Proponowana liczba godzin pracy w tygodniu: dla 1,0 etatu 40h/tygodniowo dla 0,5 etatu 20h/tygodniowo
Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie na zlecenie sądu badań psychologicznych oraz sporządzanie na ich podstawie opinii w sprawach rodzinnych, opiekuńczych oraz nieletnich (wymagana umiejętność pracy zespołowej) oraz prowadzenie zgodnej ze standardami metodologii dokumentacji odzwierciedlającej ww. czynności. Współdziałanie z placówkami wykonującymi orzeczenia sądu.
Miejsce pracy:
62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie
Pracodawca:
SĄD OKRĘGOWY W KONINIE
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Wymagania konieczne:
- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psycholog
- OBSŁUGA KOMPUTERA
- Ukończone wyższe studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej Doświadczenie zawodowe posiadanie co najmniej 3-letniego stażu pracy w poradnictwie rodzinnym lub młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letniej praktyki klinicznej, ewentualnie: doświadczenie w pracy na stanowisku biegłego sądowego w zakresie psychologii, wykształcenie i praktyka w zakresie psychoterapii. Dodatkowe informacje: pełna zdolność do czynności prawnych;posiadanie obywatelstwa polskiego lub innego, o którym mowa w art. 8 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015r. o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (Dz. U. z 2018r., poz. 708);posiadanie nieposzlakowanej opinii; kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ściganie z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalisty; wysoka kultura osobista; atwość nawiązywania relacji z osobami poddanymi badaniom; łatwość formułowania wypowiedzi na piśmie; znajomość obsługi komputera (zwłaszcza edytora tekstu Word); dobra znajomość metod diagnostycznych stosowanych w diagnozie intelektu, osobowości osób dorosłych, dzieci i młodzieży; umiejętność pracy w zespole.
Inne wymagania:
Ukończone wyższe studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej Doświadczenie zawodowe posiadanie co najmniej 3-letniego stażu pracy w poradnictwie rodzinnym lub młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letniej praktyki klinicznej, ewentualnie: doświadczenie w pracy na stanowisku biegłego sądowego w zakresie psychologii, wykształcenie i praktyka w zakresie psychoterapii. Dodatkowe informacje: pełna zdolność do czynności prawnych;posiadanie obywatelstwa polskiego lub innego, o którym mowa w art. 8 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015r. o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (Dz. U. z 2018r., poz. 708);posiadanie nieposzlakowanej opinii; kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ściganie z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalisty; wysoka kultura osobista; atwość nawiązywania relacji z osobami poddanymi badaniom; łatwość formułowania wypowiedzi na piśmie; znajomość obsługi komputera (zwłaszcza edytora tekstu Word); dobra znajomość metod diagnostycznych stosowanych w diagnozie intelektu, osobowości osób dorosłych, dzieci i młodzieży; umiejętność pracy w zespole.
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu:
Joanna Adamczak
Nr telefonu:
632464551
E-mail:
[email protected]
Wymagane dokumenty:
http://konin.so.gov.pl/ zakładka Oferty pracy
Sposób przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail