To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Bydgoszcz
SPECJALISTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM W DZIALE INNOWACJI I PRAKTYK EDUKACYJNYCH
(NR 2484)

SPECJALISTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM W DZIALE INNOWACJI I PRAKTYK EDUKACYJNYCH (NR 2484)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Znajomość języka
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/2484

Zakres obowiązków:
Przygotowanie materiałów edukacyjnych, prowadzenie szkoleń, wsparcie techniczne w zakresie praktyk studenckich, promowanie nowoczesnych narzędzi kształcenia, w tym m. in. symulacji, gier symulacyjnych, narzędzi VR/ AR

Miejsce pracy: Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI Z SIEDZIBĄ W BYDGOSZCZY
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, zdolność szybkiego uczenia się, dodatkowym atutem będzie znajomość i chęć rozwijania e-learningu, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, dobra znajomość Ms Office i środowiska Internetu "wyobraźnia internetowa"

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, zdolność szybkiego uczenia się, dodatkowym atutem będzie znajomość i chęć rozwijania e-learningu, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, dobra znajomość Ms Office i środowiska Internetu "wyobraźnia internetowa"

[email protected]

Wymagane dokumenty:
e-mail: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 05:07
ID ogłoszenia: 21636