SPECJALISTY DS. WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ, PROMOCJI, MARKETINGU I OBSŁUGI RECEPCJI.

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 6 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/1862

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klienta, tworzenie ofert, analiza konkurencji

Miejsce pracy:
Zwycięstwa 20-24, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
"Hotel Gromada" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe, minimum 3-letnie doświadczenie w działalności promocyjnej usług turystycznych, swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych, empatia, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, prawo jazdy kat. B.

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe, minimum 3-letnie doświadczenie w działalności promocyjnej usług turystycznych, swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych, empatia, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, prawo jazdy kat. B.

[email protected]

dodatkowe infroamcje: praca w godz. 08:00-16:00, pracodawca oferuje stałe zatrudnienie w ramach umowy o prace, spełnienie ambitnych marzeń poprzez ciekawą pracę w hotelu ***/**** o szerokim spektrum usług.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 12:40
ID ogłoszenia: 42786