Arkadia Care
Sprawdzona oferta do bardzo towarzyskiej seniorki / prywatna łazienka dla OPIEKUNKI / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: Westendorf
Termin: 07.05.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Pani Sabine ma 82 lata, waży 55 kg wagi, mierzy 174 cm. Seniorka porusza się za pomocą rolatora. Bywa zapominalska, jest również inkotynentna (nosi pampersy / pieluchomajtki). Choruje na artrozę. Nie ma problemów z komunikacją – mowa, słuch, wzrok zachowane na dobrym poziomie, jak również orientacja czasowo przestrzenna w normie. Seniorka jest bardzo pozytywną osobą, towarzyską, dużo rozmawia, lubi oglądać filmy, czytać gazety, książki, interesuję się sprawami bieżącymi.

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy pomoc w ubieraniu / rozbieraniu się oraz utrzymaniu higieny ciała. Należy również zająć się gospodarstwem domowym, czyli pranie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie. Czas wolny zachowany jest zachowany.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 24.04.2024, 09:19
ID ogłoszenia: 7697