Medipe
SPRAWDZONA ZMIANA DO SPOKOJNEJ SENIORKI 1900 EURO + PREMIA WAKACYJNA

Medipe

Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
seniorka + zdrowy mąż

Opis

forum_remont.jpg

SPRAWDZONA ZMIANA DO SPOKOJNEJ SENIORKI | 1900 EURO + PREMIA WAKACYJNA

Stawka: 1900 euro + premia wakacyjna
  Termin: 03.07.2024 – 03.09.2024
Miejscowość: 28816 Stuhr, Niemcy

form.png

Region: zagranica
Zlecenie nr  78080

Informacje na temat zlecenia

Podopieczna (88 l., 68 kg, 175 cm) choruje na demencję. Porusza się o rollatorze. Pani jest spokojną osobą, czasem zdezorientowaną. Lubi ogród, chętnie spaceruje. Korzysta z toalety.

Obowiązki

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka z całkowicie samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym na wsi. Najbliższe sklepy położone są około 20 minut od miejsca zamieszkania. Raz w tygodniu większe zakupy robi córka seniorki. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu, telewizją i własną toaletą.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

Atrakcyjne zarobki,
- Jasna umowa i przejrzyste zasady współpracy,
- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
Bonus 120 € za przejście z innej agencji,
- Premie sezonowe oraz świąteczne,
Bezpłatne kursy i szkolenia zarówno językowe, jak i opiekuńcze,
- Duży wybór zleceń w całych Niemczech,
Telefon alarmowy 24 h/7,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt z koordynatorem podczas pobytu na zleceniu!

Skontaktuj się z nami

MEDIPE

tel. 699-605-400
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.pl
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

Zmęczony ciągłym załączaniem CV? Zapisz swoje CV i aplikuj szybciej!
Dodano: 02.07.2024, 11:45
ID ogłoszenia: 10795