Proseca
Sprawdzone krótkie zlecenie do samotnego seniora ze Steinfurtu!

Proseca

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior
Znajomość języka
bez języka

Opis

procesa_top_09_2017.jpg

Wynagrodzenie: 1600
Termin zlecenia:21.07.2024 do 22.08.2024
Miejscowość: 48565 Steinfurt, Niemcy

form.png

Informacje na temat oferty:

Pan Günther ma 69 lat, 182 cm wzrostu i waży niecałe 70 kg. Podopieczny jest spokojną i miłą osobą. Senior jest po przebytym udarze, zmaga się z nadciśnieniem i zaburzeniami rytmu serca. Pacjent nie ma trudności z orientacją ani komunikacją, z racji wieku nosi tylko okulary. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się. Podopieczny jest inkontynentny, ma założony cewnik. Senior samodzielnie spożywa posiłki i nie wymaga specjalistycznej diety, lubi polską kuchnię. Pacjent spokojnie przesypia nocki. Pan Günther jest rozmowny i towarzyski, lubi wychodzić na spacery.

Zadania Opiekunki:

Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie podopiecznego całkowitą opieką.

Warunki mieszkaniowe:

Pan Günther mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką i dostępem do internetu. Ma miejscu zlecenia jest rower.

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Uczciwość, empatia, sumienność

Nasza oferta:

  • bezpieczna i legalna forma współpracy,
  • atrakcyjne zarobki,
  • terminowa wypłata wynagrodzeń,
  • profesjonalna i życzliwa obsługa,
  • ubezpieczenie oraz składki ZUS,
  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej,
  • wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

proseca_profil.png

PM sp. z o.o.
tel.: + 48 735 973 570
Ul. Buska 5a
53-326 Wrocław
www: http://proseca.pl

form.png

form.png

Dodano: 26.06.2024, 08:57
ID ogłoszenia: 10513