Arkadia Care
Sprawdzone zlecenie do samodzielnej i samotnej seniorki z Bawarii / dla OPIEKUNKI  / 1700 € + PREMIE

Sprawdzone zlecenie do samodzielnej i samotnej seniorki z Bawarii / dla OPIEKUNKI / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1750
Miejscowość: 87452 Altusried
Termin: 28.10.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 86 lat, 57 kg, 160 cm. Cierpi na osłabienie starcze, poza tym jest bardzo samodzielną i sprawną osobą. Nie ma przypisanego stopnia niepełnosprawności. Miała niedawno złamaną rękę – ma ją usztywnioną. Komunikacja w porządku, słabszy wzrok i słuch ze względu na wiek. Pani korzysta z okularów. Bywa zapominalska i wycofana. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu i stolca, ale asekuracyjnie nosi pieluchamajtki.

Zadania opiekunki

Podopiecznej pomaga się przy ubieraniu/rozbieraniu, przy higienie ciała. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy.

Wymagania

Seniorka mieszka sam w domu jednorodzinnym bliźniak w mniejszej miejscowości. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój z telewizorem oraz osobną toaletą. Dostęp do internetu zapewniony.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 03.10.2024, 13:07
ID ogłoszenia: 15313