Arkadia Care
Sprawdzone zlecenie do samodzielnej seniorki  z północy DE / 1700 € + PREMIE

Sprawdzone zlecenie do samodzielnej seniorki z północy DE / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 25813 Husum
Termin: 05.10.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Pani Esther ma 90 lat, waży 60 kg oraz mierzy 168 cm. Nie ma przyznanego stopnia niepełnosprawności. Schorzenia, na które cierpi, to: osłabienie starcze (ma problemy z kolanami, czasem ją bolą), udar (po nim nie ma większych zmian, są niewidoczne). Podopieczna nie ma problemów z komunikacją. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Podopieczna porusza się samodzielnie. Pani jest w dużej mierze samodzielna. Nie ma również problemów z jedzeniem, gryzieniem ani połykaniem. Czas wolny na zleceniu jest zachowany. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki został przygotowany samodzielny pokój, łazienki są dwie. W domu podopiecznej jest dostęp do Internetu. Do najbliższego sklepu jest około 10 – 15 minut pieszo. W domu nie ma żadnych zwierząt.

Zadania opiekunki

Pani robi praktycznie wszystko sama. Podopieczna higienę wykonuje samodzielnie, potrzebuje lekkiego wsparcia w kąpieli. Do zadań opiekunki głównie należy prowadzenie gospodarstwa domowego, a więc: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz zakupy. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 24.09.2024, 12:19
ID ogłoszenia: 14837