Arkadia Care
Sprawdzone zlecenie do samotnej seniorki / DREZNO /  1750 € + PREMIE

Sprawdzone zlecenie do samotnej seniorki / DREZNO / 1750 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1750
Miejscowość: Dresden
Termin: 30.09.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 83 lata, waży 70 kg wagi, mierzy 170 cm wzrostu. Komunikacja z nią jest zachowana, mowa oraz wzrok są na dobrym poziomie, trochę gorzej słyszy. Orientacja czasowo-przestrzenna zachowana. Cierpi na artrozę, choroby serca. Pani porusza się za pomocą rolatora. Trzeba jej pomóc przy wstawaniu. Rytm dnia standardowy, seniorka nie ma diety, zachęca się ją do spożywania odpowiedniej ilości płynów. Przesypia noce. Seniorka mieszka sama w mieszkaniu, gdzie dla opiekunki został przygotowany pokój oraz prywatna łazienka. Jest Internet.

Zadania opiekunki

Seniorce pomaga się w myciu, przy ubieraniu/rozbieraniu. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, gotowanie, sprzątanie, pranie.
Sklepy w pobliżu ( lidl, edeka). Większe zakupy może dostarczać rodzina. Do dyspozycji jest samochód z manualna skrzynią biegów – Opel. Babcie zawozi się do lekarza i prawo jazdy jest niezbędne.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, prawo jazdy.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 16.09.2024, 12:54
ID ogłoszenia: 14403