Arkadia Care
Sprawdzone zlecenie do seniora / Wuppertal / dla OPIEKUNA / 1770 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
senior + zdrowa żona

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

sprawdzona oferta

Wynagrodzenie: 1770
Miejscowość: 42349 Wuppertal
Termin: 26.06.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczny ma 92 lat, 175 cm wzrost, 75 kg wagi. Choruje na osłabienie starcze, problemy z sercem i krążeniem. Jest po wylewie – lewa strona jest sparaliżowana. Porusza się najczęściej za pomocą wózka inwalidzkiego. Komunikacja z seniorem jest zachowana (mowa, słuch na dobrym poziomie, wzrok osłabiony, na lewe oko nie widzi.) Orientacja czasowo-przestrzenna jest w normie. Rytm dnia standardowy. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst i zakłada skarpety uciskowe. Senior mieszka wraz z żoną – bardzo samodzielna i życzliwa osoba. Seniorzy mieszkają w domu, gdzie dla Opiekuna został przygotowany pokój z dostępem do Internetu i prywatna łazienka. Ładna okolica.

Zadania opiekunki

Seniorowi pomaga się w utrzymaniu higieny ciała oraz przy ubieraniu/rozbieraniu. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, sprzątanie, pranie, zakupy. Do sklepu około 10-15 minut. Żona gotuje.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 14.06.2024, 09:33
ID ogłoszenia: 10009