Arkadia Care
Sprawdzone zlecenie do spokojnego seniora / komfortowe warunki mieszkaniowe /  1800 € + PREMIE

Sprawdzone zlecenie do spokojnego seniora / komfortowe warunki mieszkaniowe / 1800 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
senior + zdrowa żona

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

sprawdzona oferta

Wynagrodzenie: 1800
Miejscowość: Jesberg
Termin: 07.10.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczny ma 85 lat, waży 105 kg wagi, mierzy 180 cm. Cierpi na afazję (zaburzenie mowy), w przeszłości miał udar. Korzysta z cewnika. Mowa i wzrok są zaburzone, słuch osłabiony – trzeba mówić głośno. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zachowana. Pan jest osobą całkowicie leżącą i wszystkie czynności wykonuje się przy nim w łóżku. Senior przesypia noce.

Zadania opiekunki

Seniorowi pomaga się w myciu, przy ubieraniu/rozbieraniu. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy. Do sklepu jest jakieś 10 minut. Duże zakupy dostarcza Rodzina. Żona zajmuje się gotowaniem i sprzątaniem.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 20.09.2024, 12:00
ID ogłoszenia: 14675