Arkadia Care
Sprawdzone zlecenie odo samotnej seniorki / BADENIA – WIRTEMBERGIA / 1800 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1800
Miejscowość: Tiefenbach
Termin: 13.06.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 81 lat, waży 54 kg, mierzy 160 cm. Cierpi na osłabienie starcze, początkową demencję. Komunikacja jest w porządku, ma słabszy wzrok i słuch ze względu na wiek. Pani korzysta z okularów oraz aparatu słuchowego. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu i stolca, ale asekuracyjnie nosi wkładki. Seniorka porusza o rolatorze. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu – przez podanie ręki. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w mniejszej miejscowości. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój. Dostęp do internetu zapewniony.

Zadania opiekunki

Podopiecznej pomaga się przy ubieraniu/rozbieraniu, przy higienie ciała. Nie ma żadnej diety. Z reguły przesypia noce. Jeśli się budzi to nie potrzebuje wsparcia opiekunki. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, prawo jazdy.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 03.06.2024, 11:46
ID ogłoszenia: 9376