SPRAWDZONE ZLECENIE: Opieka do Seniora z Wolfach dla Pani z dobrym niemieckim od 25.06 za 1750 EUR

Opieka Portus

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior

Opis

portus_top_logo_K.png

Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Miejscowość: 77709 Wolfach
Pacjent: Pan Ernst 91 l, 85 kg, 167 cm
Mobilność: os. mobilna / rollator
Znajomość języka: dobry
Wynagrodzenie: 1750 EUR
Oferta z dnia: 07.06.2024
Numer oferty: 77709 Wolfach

aplikuj.png

Stan zdrowia pacjentki

Do opieki Pan Ernst, który jest osłabiony starczo, ma inkontynencję (nosi wkładki i pieluchomajtki) i słabo słyszy, pielęgniarki przychodzą raz w tygodniu do kąpieli. Senior potrzebuje wsparcia w myciu, ubieraniu oraz w gosp. domowym, gotowaniu i praniu.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- bieżące sprawowanie opieki nad podopiecznym,
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w myciu i ubieraniu,
- zakupy.

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny, do dyspozycji Opiekunki:
- osobne mieszkanie na piętrze,
- internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.

Kontakt:

Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected]
Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/)
Wyślij sms na nr 510 799 272
Zadzwoń do nas 71 315 45 88
form.png

form.png

Dodano: 07.06.2024, 13:24
ID ogłoszenia: 9674