Sprawdzone zlecenie wyjazd do Spokojnej seniorki bez nocek / własna łazienka

InterKadra

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

interkadra_top.jpg

Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy:

Wyjazd do Seniorki Pani Marthy

Data wyjazdu: 20.10.2024
Wynagrodzenie: 1750€ netto/mc
form.png

Atuty oferty:

pokój z osobną łazienką i TV
dogodna lokalizacja - blisko sklepy, przychodnia
bez nocek
pogodna Seniorka
wsparcie Rodziny
Internet

Opis oferty:

Opieki potrzebuje Pani Martha, mieszkająca samotnie w miejscowości Olfen, w domku w spokojnej okolicy. Cierpi na początki demencji i ma osteoporozę. Komunikacja z podopieczną jest w pełni zachowana.

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki / Opiekuna należy: pomoc w ubieraniu / myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw, aktywizacja

Oczekujemy:

doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych,
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
• opłacamy składki ZUS,
• podpisanie jednej, czytelnej umowy,
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,
• atrakcyjne premie za polecenie,
• organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony,
• opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Kontakt:

Interkadra

Tel.: 537-710-740, 537-270-350
Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/

Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.

form.png

form.png

Zmęczony ciągłym załączaniem CV? Zapisz swoje CV i aplikuj szybciej!
Dodano: 14.10.2024, 10:33
ID ogłoszenia: 26238