SPRZĄTACZKA

SPRZĄTACZKA

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 2 545,20 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0591

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 545,2 PLN
+ dodatki

Zakres obowiązków:
Sprzątanie i utrzymywanie w ciągłej czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych.
Dbanie o porządek oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świnoujściu.
Przestrzeganie dyscypliny i organizacji pracy.
Wykonywanie obowiązków służbowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Sumienność i dokładność w wypełnaniu powierzonych obowiązków.

Miejsce pracy:
Dąbrowskiego 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Świinoujściu

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: bez ograniczeń Forma kontaktu z pracowacą: telefonicznie, e-mailowo, osobiście (po wcześniejszym uzgodnieniu) Czas realizacji ofert: Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia. Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: ul. J. Dąbrowskiego 4, 72-600 Świnoujście Praca w godzinach: 15:00- 19:00

Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: bez ograniczeń Forma kontaktu z pracowacą: telefonicznie, e-mailowo, osobiście (po wcześniejszym uzgodnieniu) Czas realizacji ofert: Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia. Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: ul. J. Dąbrowskiego 4, 72-600 Świnoujście Praca w godzinach: 15:00- 19:00

Osoba do kontaktu:
Monika Krawczyk-Nieckarz

Nr telefonu:
91 321 24 94

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 21.10.2024, 12:07
ID ogłoszenia: 52379