SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0845

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i wydawanie towarów według dokumentów dostaw i sprzedaży; Przygotowywanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie; Informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, pomoc nabywcy przy wyborze produktu; Inkasowanie należności za sprzedane produkty - obsługa kasy fiskalnej; Współpraca w przygotowaniu zamówień towarów; Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży.

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe, pożądane średnie lub policealne; komunikatywność; dokładność; zdolność do wysiłku fizycznego; kultura osobista; staż pracy w zawodzie - 5 miesięcy.

Inne wymagania:
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe, pożądane średnie lub policealne; komunikatywność; dokładność; zdolność do wysiłku fizycznego; kultura osobista; staż pracy w zawodzie - 5 miesięcy.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Maciej Guterch

Nr telefonu:
183536307

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Skierowanie + CV

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 03:40
ID ogłoszenia: 25860