SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2672

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Zakres obowiązków:
sprzedaż stacjonarna w salonie sprzedazy, układanie i ekspozycja towarów zgodnie z zasadami Visual Merchandisingu, obsługa zamówień internetowych;

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe, mile widziane handlowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość: platformy WordPress, zasad Visual Merchandisingu, umiejętność sprzedaży i obsługi komplementarnej;

Inne wymagania:
wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe, mile widziane handlowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość: platformy WordPress, zasad Visual Merchandisingu, umiejętność sprzedaży i obsługi komplementarnej;

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Monika Siuda

Nr telefonu:
523604314

[email protected]

Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy. Skierowane mogą zostać: osoby bezrobotne, osoby poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu lub niewykonujące innej pracy zarobkowej opiekunowie osoby niepełnosprawnej, z wyłączeniem opiekunów osoby niepełnosprawnej pobierających świadczenie pielęgnacyjne lub specjalny zasiłek opiekuńczy na podstawie przepisów o świadczeniach rodzinnych, lub zasiłek dla opiekuna na podstawie przepisów o ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów, osoby poszukujące pracy absolwenci. Kontakt osobisty z doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy Bydgoszcz, ul. Toruńska 147, parter. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty. Skierowanie do pracy
Dodano: 18.10.2024, 16:27
ID ogłoszenia: 50329