SPRZEDAWCA-KASJER

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1098

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
+ 450 zł premia za obecność + 300 zł premia uznaniowa

Zakres obowiązków:
Wykładanie towaru, dbałość o towar i mienie, praca na kasie tradycyjnej i samoobsługowej. Praca z obsługą klient. Dbanie o czystość i porządek sali, magazynu i obrębu sklepu. Odpiek pieczywa. Praca z wózkiem paleciakowym i elektrycznym.

Równoważny czas pracy. Godziny pracy do uzgodnienia.
Możliwość pracy na cały etat, 3/4 etatu lub 1/2 etatu.

Miejsce pracy:
41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Pracodawca:
JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, komunikatywność
  • wykształcenie bez znaczenia, komunikatywność, współpraca, nastawienie na realizację wyniku, orientacja na klienta, badania sanitarno-epidemiologiczne, bez doświadczenia

Inne wymagania:
wykształcenie bez znaczenia, komunikatywność, współpraca, nastawienie na realizację wyniku, orientacja na klienta, badania sanitarno-epidemiologiczne, bez doświadczenia

Link do aplikowania : https://career55.sapsf.eu/sfcareer/jobreqcareerpvt?jobId=62050&company=jernimomarP2&st=1018CDC3DEF0F6E77996AA2092FC29018F4FD393

Preferowane formy kontaktu: inny - Link do aplikowania https://career55.sapsf.eu/sfcareer/jobreqcareerpvt?jobId=62050&company=jernimomarP2&st=1018CDC3DEF0F6E77996AA2092FC29018F4FD393
Dodano: 16.10.2024, 20:34
ID ogłoszenia: 36149