SPRZEDAWCA-KASJER (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 600 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3479

Zakres obowiązków:
wykładanie i odbieranie towaru, obsługa klienta, dbanie o czystość w pomieszczeniu sklepu

Miejsce pracy: 33-171 Pleśna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Pracodawca: Dom Handlowy "DWÓJKA" Wiesław Wróbel
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, chęć do pracy
  • Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, chęci do pracy. Praca w Pleśnej od poniedziałku do soboty na dwie zmiany w godz. 5:30 - 13:30, 13:30-21:00 na umowę zlecenie pierwsze 6 m-cy, później umowa na czas określony. Wynagrodzenie: 5600 zł brutto. Kontakt: Dom Handlowy "Dwójka" Wiesław Wróbel 33-171 Pleśna 449, wcześniejszy kontakt telefoniczny 507 130 037 Krzysztof Grzenia - kierownik sklepu.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, chęci do pracy. Praca w Pleśnej od poniedziałku do soboty na dwie zmiany w godz. 5:30 - 13:30, 13:30-21:00 na umowę zlecenie pierwsze 6 m-cy, później umowa na czas określony. Wynagrodzenie: 5600 zł brutto. Kontakt: Dom Handlowy "Dwójka" Wiesław Wróbel 33-171 Pleśna 449, wcześniejszy kontakt telefoniczny 507 130 037 Krzysztof Grzenia - kierownik sklepu.

Osoba do kontaktu:
Krzysztof Grzenia

Nr telefonu:
507130037

Wymagane dokumenty:
Skierowanie, bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Wcześniejszy kontakt tel.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 5 600 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 22:20
ID ogłoszenia: 25382