SPRZEDAWCA  - MAGAZYNIER ( SALON MEBLOWY )

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER ( SALON MEBLOWY )

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 300 - 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/2246

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 4 300 PLN
jw.

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w sklepie, Wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych i magazynowych, Dbałość o utrzymanie porządku w salonie, Pomoc przy wydawaniu towaru klientom, Przygotowanie mebli do ekspozycji, w tym montaż, rozpakowanie oraz przenoszenie mebli
Współpraca z pracownikami głównego magazynu przy przyjmowaniu dostaw

Miejsce pracy:
Ostródzka 54, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Oczekujemy: wykształcenia min. średniego, znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobrej organizacji czasu pracy, sumienność, terminowości, uczciwość, skrupulatności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, mile widziane doświadczenie w branży meblowej. Oferujemy: Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy, samodzielność w realizacji obowiązków, pracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji, pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie. Sposób aplikacji: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub [email protected]

Inne wymagania:
Oczekujemy: wykształcenia min. średniego, znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobrej organizacji czasu pracy, sumienność, terminowości, uczciwość, skrupulatności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, mile widziane doświadczenie w branży meblowej. Oferujemy: Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy, samodzielność w realizacji obowiązków, pracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji, pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie. Sposób aplikacji: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub [email protected]

Osoba do kontaktu:
Michalina Zadroga-Maliszewska

Nr telefonu:
89-644-92-11

[email protected]

CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub [email protected] Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 08:31
ID ogłoszenia: 40007