STANOWISKO DS. EWIDENCJI, ORGANIZACJI I ROZLICZEŃ

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2187

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 500 PLN

Zakres obowiązków:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Departament Zarządzania Dokumentacją i Poligrafią
Wydział Produkcji Poligraficznej-2.
Zakres obowiązków: opracowanie, rejestracja oraz prowadzenie ewidencji wpływających zleceń poligraficznych, zabezpieczanie materiałów produkcyjnych niezbędnych do realizacji produkcji, w tym papier (wyliczanie ilości zgodnie z wytycznymi technologa, dokonywanie rezerwacji materiałów z magazynu i rejestracja w systemie SAP), uczestniczenie w kontroli poprawności materiałów wpływajacych do realizacji produkcji poligraficznej, koordynacja terminów wykonywanych zleceń produkcyjnych, weryfikacja codziennych raportów pracy pracowników wydziału, porządkowanie i zabezpieczanie dokumentacji produkcyjnej, sporządzanie miesięcznych sprawozdań z realizacji zadań zrealizowanych przez wydział.
Godz. pracy 7-15.
Umowa na czas nieokreślony z jednoczesnym zastrzeżeniem, że umowa na czas nieokreślony poprzedzona jest umowami na czas określony.

Miejsce pracy:
Plac Zwycięstwa 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Pracodawca:

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe poligrafia, administracja, ekonomia, zarzadzanie); dobra lub bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel); mile widziane doświadczenie w pracy związanej z branżą poligraficzną

Inne wymagania:
wykształcenie średnie (mile widziane wyższe poligrafia, administracja, ekonomia, zarzadzanie); dobra lub bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel); mile widziane doświadczenie w pracy związanej z branżą poligraficzną

Nr telefonu:
59 841 91 35

CV, list motywacyjny, kopie wymaganych dokumentów należy przesłać przy pomocy funkcji APLIKUJ na stronie ZUS - Słupsk www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - CV, list motywacyjny, kopie wymaganych dokumentów należy przesłać przy pomocy funkcji APLIKUJ na stronie ZUS - Słupsk www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace, Godziny : 8-14
Dodano: 16.10.2024, 19:27
ID ogłoszenia: 34826