To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Białystok
STARSZY REFERENT SEKCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer:
StPr/24/2613

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 100 PLN

Zakres obowiązków:
ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:
1. wszczynanie i prowadzenie postępowań zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych oraz postępowań poniżej progu 130 000 zł zgodnie z obowiązującym regulaminem.
2. kompletowanie dokumentacji przetargowej oraz zapytań ofertowych, oraz archiwizacja w formie zszytych teczek w sposób gwarantujący jej nienaruszalność.

Miejsce pracy:
Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Pracodawca:
25 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE: - wykształcenie: średnie staż pracy 3-letni, wyższe staż pracy nie wymagany; - biegła obsługa komputera w środowisku Windows z podstawowym oprogramowaniem Ms Office (Excel, Word); - samodzielność, - dobra organizacja pracy własnej. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): - znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r.; - wykształcenie wyższe (związane z tematyką zamówień publicznych); - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - rzetelność, systematyczność, terminowość; - dobra organizacja pracy własnej.

Inne wymagania:
WYMAGANIA NIEZBĘDNE: - wykształcenie: średnie staż pracy 3-letni, wyższe staż pracy nie wymagany; - biegła obsługa komputera w środowisku Windows z podstawowym oprogramowaniem Ms Office (Excel, Word); - samodzielność, - dobra organizacja pracy własnej. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): - znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r.; - wykształcenie wyższe (związane z tematyką zamówień publicznych); - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - rzetelność, systematyczność, terminowość; - dobra organizacja pracy własnej.

Nr telefonu:
261 398 817

[email protected]

WYMAGANE DOKUMENTY: - życiorys (CV); - list motywacyjny. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie do dnia 13.10.2024 r. na adres pocztowy: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok z dopiskiem: Ogłoszenie o pracę STARSZY REFERENT SEKCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH na adres internetowy - wyłącznie w pliku pdf [email protected] Temat wiadomości: Ogłoszenie o pracę STARSZY REFERENT SEKCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 2. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach wymagane dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacji na inne stanowiska w 25. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia procesu tej rekrutacji.

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta
Dodano: 17.10.2024, 14:47
ID ogłoszenia: 43946