STARSZY SPECJALISTA

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
5 300 - 5 400 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2547

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 300 do 5 400 PLN
Wynagrodzenie: od 5300 zł do 5400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach administracyjnych kar pieniężnych, w tym ich wymierzania, odstąpienia od ich wymierzenia oraz w sprawach ulg w ich spłacie,
- udzielanie wyjaśnień i informacji podmiotom w zakresie spraw związanych z opłatami za usługi wodne oraz administracyjnymi karami pieniężnymi,
- obsługę spraw z zakresu administracyjnych kar pieniężnych,
- prowadzenie baz danych i ewidencji dotyczących administracyjnych kar pieniężnych,
- przygotowywanie sprawozdań i raportów w zakresie stanowiska.

Godziny pracy: 8:00-16:00.

Miejsce pracy:
Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Czekamy na kandydata, który: - posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: prawo, administracja, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, gospodarka wodna, zarządzanie, ekonomia, geografia lub pokrewne, - ma minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji zawodowej, - ma doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, - zna przepisy Prawa wodnego oraz Kodeksu postępowania administracyjnego, - sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, - potrafi dokonywać syntezy i analizy danych, - dobrze organizuje pracę własną, jest samodzielny w działaniu oraz nastawiony na poszukiwanie rozwiązań.

Inne wymagania:
Czekamy na kandydata, który: - posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: prawo, administracja, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, gospodarka wodna, zarządzanie, ekonomia, geografia lub pokrewne, - ma minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji zawodowej, - ma doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, - zna przepisy Prawa wodnego oraz Kodeksu postępowania administracyjnego, - sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, - potrafi dokonywać syntezy i analizy danych, - dobrze organizuje pracę własną, jest samodzielny w działaniu oraz nastawiony na poszukiwanie rozwiązań.

Osoba do kontaktu:
Abdullah Othman

Nr telefonu:
32-250-41-27

CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-250-41-27) w godzinach 8:00-16:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice). Lub Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV. Aplikowanie poprzez przycik APLIKUJ na poniższej stronie z ogłoszeniem: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/rzgw-gliwice---starszy-specjalista-ds-administracyjnych-kar-pienieznych---katowice

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Aplikowanie poprzez przycik APLIKUJ na poniższej stronie z ogłoszeniem: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/rzgw-gliwice---starszy-specjalista-ds-administracyjnych-kar-pienieznych---katowice, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 8:00-16:00
Dodano: 16.10.2024, 20:50
ID ogłoszenia: 36467