STARSZY SPECJALISTA (NR 2665)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 200 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2665

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 200 PLNZakres obowiązków:
osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiniowanie zastosowanych rozwiązań w opracowaniach technicznych dot. zadań inwestycyjno - remontowych źródeł energii cieplnej, instalacji przesyłowych i urządzeń zużywających energię cieplną i gazową oraz prowadzenie analiz techniczno - ekonomicznych w zakresie optymalnego doboru grup taryfowych i mocy umownych w zakresie energii cieplnej i gazowej.

Miejsce pracy: Józefa Dwernickiego 1, 85-675 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: DELEGATURA WOJSKOWEJ INSPEKCJI GOSPODARKI ENERGETYCZNEJ W BYDGOSZCZY
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Dozór nad eksploatacją sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność , biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • znajomość procesu inwestycyjnego wynikającego z Prawa budowlanego i innych aktów w zakresie branży cieplnej i gazowej prowadzenie samodzielnej analizy zastosowanych rozwiązań w PI, PA-B, PB w odniesieniu do obowiązujących przepisów poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE

Inne wymagania:
znajomość procesu inwestycyjnego wynikającego z Prawa budowlanego i innych aktów w zakresie branży cieplnej i gazowej prowadzenie samodzielnej analizy zastosowanych rozwiązań w PI, PA-B, PB w odniesieniu do obowiązujących przepisów poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE

Osoba do kontaktu:
Tomasz STĘPIEŃ

[email protected]

Wymagane dokumenty:
dokumenty przesyłać na adres: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 19:20
ID ogłoszenia: 29083