To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Biecz
[Staż] BARMAN

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/0924

Zakres obowiązków:
Dobieranie surowców, sporządzanie i przygotowywanie wybranych dań gorących np. frytki, pizza, kebab, zapiekanki; Nauka przygotowywania ciasta do pizzy i jej wypieku; Przygotowywanie farszu do pierogów i lepienie pierogów; Kontrola daty przydatności do spożycia produktów i półproduktów; Posługiwanie się maszynami i urządzeniami i drobnym sprzętem niezbędnym do przygotowywania potraw zgodnie z zasadami BHP; Porcjowanie (odmierzanie) potraw, napojów oraz ich wydawanie (serwowanie); Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp (mycie oraz czyszczenie ręczne i mechaniczne sprzętu i naczyń zastosowaniem właściwych środków myjących).

Miejsce pracy: Biecz, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Wykształcenie bez znaczenia; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole; dokładność.

Inne wymagania:
Wykształcenie bez znaczenia; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole; dokładność.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Maciej Guterch

Nr telefonu:
183536307

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Skierowanie + CV

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 20:27
ID ogłoszenia: 25207