To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Nowy Sącz
[Staż] ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/1845

Zakres obowiązków:
Zapoznanie się z dokumentacjami technicznymi oraz ich segregowanie i archiwizowanie. Montowanie i demontowanie części, podzespołów i zespołów elektromechanicznych i elektrycznych w aparaturze, maszynach i urządzeniach oraz przyrządach pomiarowych. Wykonywanie połączeń elektrycznych przez lutowanie lub za pomocą zacisków sprężynowych i śrubowych. Wykonywanie wszelkiego tymu instalacji elektrycznych oświetleniowych, siłowych, sterujących i sygnalizujących z dobieraniem odpowiednich przewodów, osprzętu instalacyjnego, urządzeń rozdzielczych i zabezpieczających. Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych maszyn, urządzeń. Diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek w obwodach i podzespołach elektrycznych, maszynach i urządzeniach oraz obiektach automatyki przemysłowj i zabezpieczeniowej. Montowanie instalacji, urządzeń elektrycznych w różnych warunkach terenowych i na budynkach. Przeprowadzanie przeglądów, napraw i remontów maszyn, urządzeń, sprzętu, instalacji czy układów automatyki itp. Staż w Nowym Sączu w godz. 8.00-16.00

Miejsce pracy: Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechatronika
  • Prawo jazdy kat. B, SEP kurs elektryczny
  • umiejętność pracy w grupie oraz w sytuacjach stresowych

Inne wymagania:
umiejętność pracy w grupie oraz w sytuacjach stresowych

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Marzena KAŃKA

Nr telefonu:
184149426

Wymagane dokumenty:
CV

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN
Dodano: 13.10.2024, 00:07
ID ogłoszenia: 25542