[Staż] KONTROLER JAKOŚCI

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
1 994,40 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0458

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Zakres obowiązków:
opracowywanie instrukcji dotyczących kontroli jakości dostarczanych surowców na podstawie norm i warunków technicznych, najlepszych z punktu widzenia klientów (odbiorców); opracowywanie instrukcji kontroli przebiegu procesów technologicznych wytwarzanego towaru; ustalanie metod kontroli i pomiarów w całym ciągu technologicznym wytwarzanego towaru; projektowanie stanowisk kontrolno-pomiarowych w przebiegu produkcyjnym danego towaru, wyrobu; wybór odpowiednich urządzeń kontrolno-pomiarowych; opracowywanie dokumentów na podstawie wymagań klienta, norm i warunków technicznych służących do oceny wyrobu gotowego; śledzenie jakości powstającego produktu w całym ciągu produkcyjnym od wyrobu surowca, przez proces produkcyjny, do wyrobu gotowego i opakowania, zbieranie informacji wtórnych od klienta o wadach, brakach gotowego wyrobu, towaru; opracowywanie i przekazywanie tych informacji kierownikom produkcji, dyrektorom technicznym zakładów; nadzorowanie obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego; dokonywanie legalizacji przyrządów i przestrzeganie terminów legalizacyjnych; prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych kontroli urządzeń kontrolno-pomiarowych; zlecanie jednostkom zewnętrznym, posiadającym uprawnienia wykonywania określonych badań i sporządzanie orzeczeń o jakości przydatności dostarczonych próbek; współpraca z kierownikami działów produkcyjnych i głównym technologiem w zakładzie; prowadzenie rozmów z klientami i odbiorcami na temat ich wymagań wobec jakości wyrobów.

Miejsce pracy:
Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Guściora

Nr telefonu:
556442912

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Dodano: 18.10.2024, 20:27
ID ogłoszenia: 50680