[Staż] MŁODSZY ASYSTENT HIGIENY ŻYWIENIA, ŻYWNOŚCI I PRZEDMIOTÓW UŻYTKU

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
1 994,40 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0643

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Zakres obowiązków:
- zapoznanie się z obowiązującymi przeoisami, regulaminami, zarządzeniami i instrukcjami wewnętrznymi, zapoznanie się z przepisami BHP, zapoznanie się ze specyfikacją pracy w Sekcji Higieny Żywienia, Żywności i Przedmiotów Użytku, prowadzenie postępowania administracyjnego dotyczącego higieny żywności i przedmiotów użytku, obsługa programów komputerowych, zapoznanie się z przepisami w tym Kodeksu Postępowania Administracyjnego dotyczącego higieny żywienia żywnosci i przedmiotów użytku, obsługa programów komputerowych, zapoznanie się z przepisami w tym Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zapoznanie się z procedurami ogólnymi systemu jakości, nadzór w zakresie wprowadzenia do obrotu spożywczych suplementów diety i przedmiotów użytku oraz nadzór w zakresie żywienia zbiorowego, jak również system RASFF.

Miejsce pracy:
Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej Dział Obsługi Klienta

Nr telefonu:
32 262-37-39

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Dodano: 18.10.2024, 05:47
ID ogłoszenia: 47413