[Staż] POMOC NAUCZYCIELA (S,U)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
1 994,40 zł

Opis

Numer:
StPr/24/3828

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Zakres obowiązków:
1. Pomoc nauczycielce w ubieraniu i rozbieraniu dzieci w sali i szatni.
2. Pomoc w opiece nad dziećmi podczas spacerów i wycieczek.
3. Pomoc w przygotowaniach do posiłków oraz w czasie ich spożywania przez dzieci.
4. Czuwanie nad należytym spożywaniem posiłków przez dzieci.

Miejsce pracy:
Rychwałd, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe. Praca w Rychwałdzie, od pon.- pt., w godz. 07:00-15:00 lub 8:00-16:00

Inne wymagania:
Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe. Praca w Rychwałdzie, od pon.- pt., w godz. 07:00-15:00 lub 8:00-16:00

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Pośrednicy pracy

Nr telefonu:
14 688 23 57, 14 688 23 58, 14 688 23 55

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Dodano: 21.10.2024, 08:07
ID ogłoszenia: 51838