[Staż] PRACOWNIK GOSPODARCZY (S)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
1 994,40 zł

Opis

Numer:
StPr/24/3823

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Zakres obowiązków:
1. Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy:
- przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i ppoż.,
- zapoznanie z planem higieny,
- instruktaż stanowiskowy,
- zapoznanie się z przepisami obowiązującymi u organizatora stażu.
2. Poznanie zasad dezynfekcji różnych powierzchni i korzystania ze środków myjąco-dezynfekujących:
- zapoznanie się ze środkami dezynfekującymi i myjąco dezynfekującymi i przestrzeganie zaleceń producenta do ich stosowania,
3. Wykonywanie dezynfekcji powierzchni, gospodarka odpadami, gospodarka bielizną czystą i brudną, przestrzeganie zasad planu higieny i instrukcji stanowiskowych:
- dezynfekcja podłóg,
- mycie i dezynfekcja toalet, umywalek, armatury, glazury i luster,
- dezynfekcja powierzchni dotykowych,
- mycie i dezynfekcja sprzętu służącego do transportu odpadów,
- monitorowanie ilości środków do dezynfekcji
- mycie i dezynfekcja sprzętów służących do sprzątania i dezynfekcji powierzchni,
- reagowanie na bieżące potrzeby zgłaszane przez koordynatora.
4. Gospodarowanie powierzonym sprzętem i środkami dezynfekcyjnymi:
- właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do dezynfekcji.
- uzupełnianie braków środków dezynfekcyjno-higienicznych w dozownikach.

Miejsce pracy:
Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, obowiązkowość. Praca w Tarnowie, od pon. do niedz., w godz. 07:00-15:00

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, obowiązkowość. Praca w Tarnowie, od pon. do niedz., w godz. 07:00-15:00

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Pośrednicy pracy

Nr telefonu:
14 688 23 57, 14 688 23 58, 14 688 23 55

Wymagane dokumenty:
skierowanie, mile widziane CV
Dodano: 21.10.2024, 08:07
ID ogłoszenia: 51845