[Staż] RECEPCJONISTKA (S)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
1 994,40 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3804

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Zakres obowiązków:
1. Obsługa klienta.
2. Obsługa systemu rezerwacji telefonicznej oraz online.
3. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala - przyjmowanie płatności.
4. Pomoc w pracy innym pracownikom.
5. Dbanie o ogólny porządek w salonie.
6. Dezynfekcja narzędzi i powierzchni.

Miejsce pracy:
Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
  • Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Wymagania: wykształcenie min. średnie. Praca w Tarnowie, od pon.- sob., w godz.: I zm. 07:00-15:00, II zm. 13:00-21:00.

Inne wymagania:
Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Wymagania: wykształcenie min. średnie. Praca w Tarnowie, od pon.- sob., w godz.: I zm. 07:00-15:00, II zm. 13:00-21:00.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Pośrednicy pracy

Nr telefonu:
14 688 23 57, 14 688 23 58, 14 688 23 55

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV
Dodano: 16.10.2024, 16:21
ID ogłoszenia: 30789