[Staż] SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
1 994,40 zł

Opis

Numer:
StPr/24/1629

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
1 994,4 PLN

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie oględzin drzew i krzewów wnioskowanych do usunięcia w terenie, przygotowywanie protokołów z oględzin oraz dokumentacj fotograficznej z oględzin w terenie, przygotowywanie projektów zawiadomień, decyzji i innych pism związanych z postępowaniem administracyjnym dot. wniosków o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów, kontrolowanie realizacji zobowiązań w wydanych decyzjach, przygotowywanie pism i decyzji, przeprowadzanie oględzin, wprowadzanie danych do publicznego wykazu danych o dokumentach zawierających informację o środowisku i jego ochronie.
Jedna zmiana 07:30- 15:30 od poniedziałku do piątku.
Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP, zamieszkałych w mieście Elbląg.

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wykształcenie wyższe administracyjne lub z zakresu ochrony środowiska, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, terminowość, systematyczność, umiejętność obsługi komputera ( podstawowe programy, MS Office, Internet, sprzęt biurowy tj. kserokopiarka, faks)

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe administracyjne lub z zakresu ochrony środowiska, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, terminowość, systematyczność, umiejętność obsługi komputera ( podstawowe programy, MS Office, Internet, sprzęt biurowy tj. kserokopiarka, faks)

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Magdalena Ostrowska

Nr telefonu:
552376747

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV+ skierowanie z PUP Elbląg
Dodano: 17.10.2024, 16:07
ID ogłoszenia: 44118