To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Inowrocław
STAŻ URZĘDNICZY - 1 WOLNE STANOWISKO STAŻYSTY
W WYDZIALE ORZECZNICZYM SĄDU REJONOWEGO W INOWROCŁAWIU (NR 1919)

STAŻ URZĘDNICZY - 1 WOLNE STANOWISKO STAŻYSTY W WYDZIALE ORZECZNICZYM SĄDU REJONOWEGO W INOWROCŁAWIU (NR 1919)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/1919

Zakres obowiązków:
Szczegóły oferty: https://bip.inowroclaw.sr.gov.pl/artykul/225/1890/konkurs-na-staz-urzedniczy-w-wydziale-orzeczniczym

Miejsce pracy: Prezydenta Gabriela Narutowicza 42, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: SĄD REJONOWY INOWROCŁAW
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:

Inne wymagania:

Nr telefonu:
52 35 92 685

szczegóły naboru: https://bip.inowroclaw.sr.gov.pl/artykul/225/1890/konkurs-na-staz-urzedniczy-w-wydziale-orzeczniczym Termin składania dokumentów 08.10.2024 Dodatkowe informacje pod nr tel. 52 35 92 685

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: do 08.10.2024

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 02:20
ID ogłoszenia: 21381