To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Człuchów
STAŻYSTA (RATOWNIK) - SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/0831

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
od 5 472 PLN

Zakres obowiązków:
Pozostawanie w czasie służby w pełnej gotowości do udziału w działaniach ratowniczo - gaśniczych; dbanie o odpowiednio wysoki do zajmowanego stanowiska poziom wiedzy fachowej i umiejętności praktycznych oraz sprawność fizyczną; udział w szkoleniach organizowanych przez Państwową Straż Pożarną; dokładne i rzetelne wykonywanie rozkazów, zarządzeń i poleceń służbowych przełożonych; pozostawanie do dyspozycji służbowej.

Miejsce pracy:
Stefana Batorego 10, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Pracodawca:
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
  • [Umiejętność 1] : Zgodnie z ogłoszeniem o naborze umieszczonym na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/kppsp-czluchow/stazysta30092024

Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : Zgodnie z ogłoszeniem o naborze umieszczonym na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/kppsp-czluchow/stazysta30092024

Osoba do kontaktu:
Roksana Gańcza

Nr telefonu:
598345635

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - https://www.gov.pl/web/kppsp-czluchow/stazysta30092024
Dodano: 16.10.2024, 19:47
ID ogłoszenia: 35123