STAŻYSTA W DZIALE BANKING OPERATIONS

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Tryb pracy
Hybrydowa, Stacjonarna
Znajomość języka
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 35 zł
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/3885

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 35 PLN
nie mniej niż 35 zł brutto/h

Zakres obowiązków:
Monitorowanie bieżących transakcji pod katem ich poprawnego rozliczenia na rynkach.
Proaktywne adresowanie wszelkich różnic transakcyjnych do różnych interesariuszy.
Praca z różnymi interesariuszami (bankami depozytariuszami, brokerami, Portfolio managerami i klientami) celem dostarczenia odpowiedniej informacji na temat działań klienta.
Tworzenie raportów przy użyciu Excela oraz platform: Alert i CTM.
Analiza danych na stworzonych wcześniej raportach.
Umowa zlecenie, zatrudnienie na okres 12.10.24-31.03.25
Ilość godzin pracy tygodniowo 40
Kontakt z pracodawcą: [email protected]

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • znajomość systemów: Bloomberg, CTM, Alert i Tradeflow; Znajomość podstawowych wiadomości SWIFT (Swift 541, 543);Znajomość funkcjonowania różnych giełd finansowych na świecie; Umiejętność analitycznego myślenia; Umiejętność pracy pod presją czasową, dobra znajomość programu MS Excel wykształcenie wyższe licencjackie informatyczne, w trakcie studiów magisterskich na kierunku informatycznym; staż pracy 6 miesięcy, akceptacja do pracy w godzinach nocnych, tzn. 16-24/1 rano; jęz. angielski B2 w mowie i piśmie,

Inne wymagania:
znajomość systemów: Bloomberg, CTM, Alert i Tradeflow; Znajomość podstawowych wiadomości SWIFT (Swift 541, 543);Znajomość funkcjonowania różnych giełd finansowych na świecie; Umiejętność analitycznego myślenia; Umiejętność pracy pod presją czasową, dobra znajomość programu MS Excel wykształcenie wyższe licencjackie informatyczne, w trakcie studiów magisterskich na kierunku informatycznym; staż pracy 6 miesięcy, akceptacja do pracy w godzinach nocnych, tzn. 16-24/1 rano; jęz. angielski B2 w mowie i piśmie,

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Sala E

Nr telefonu:
717701706

Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Dodano: 20.10.2024, 07:47
ID ogłoszenia: 51403