STOLARZ

STOLARZ

Gdański Urząd Pracy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
28,10 - 40 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/9033

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 28,1 do 40 PLN

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac stolarskich zgodnie z projektami i rysunkami technicznymi, wybieranie i obróbka drewna oraz innych materiałów potrzebnych do produkcji mebli i elementów stolarskich, montowanie i składanie gotowych elementów mebli, dbanie o jakość wykonanej pracy i szczegóły estetyczne. Konserwacja i naprawa mebli oraz elementów stolarskich, utrzymywanie porządku i dbanie o narzędzia i maszyny stolarskie, wsparcie innych pracowników w zakładzie stolarskim oraz przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ podczas wykonywania pracy. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

Miejsce pracy:
83-140 Szprudowo, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Pracodawca:
FASTHOUSE SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie w pracy jako stolarz, umiejętność obsługi narzędzi stolarskich oraz czytania i interpretacji rysunków technicznych, znajomość materiałów i technik stolarskich, precyzja i dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i chęci do ciągłego doskonalenia się w swoim fachu.

Inne wymagania:
doświadczenie w pracy jako stolarz, umiejętność obsługi narzędzi stolarskich oraz czytania i interpretacji rysunków technicznych, znajomość materiałów i technik stolarskich, precyzja i dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i chęci do ciągłego doskonalenia się w swoim fachu.

Nr telefonu:
799 212 989

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:32
ID ogłoszenia: 34946