STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 794 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0824

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 794 PLN
Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym Przewidywany termin zatrudnienia: I kwartał 2025 r. wynagrodzenie na start w wysokości co najmniej 5 272 zł netto dla osób poniżej 26 roku życia i 4 907 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia. Po zakończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu w zakresie szkoły podoficerskiej wynagrodzenie będzie wynosiło co najmniej 5 689 zł na rękę dla osób poniżej 26 roku życia i 5 269 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia; - możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby; - dogodny rozkład czasu pracy w systemie 8 lub 12 godzinnym - wielozmianowym; - na początek 26 dni urlopu wypoczynkowego, a po 10 latach służby - 31 dni, po 15 latach służby - 35 dni, po 20 latach - 39 dni urlopu wypoczynkowego; - nagrodę roczną, tzw. trzynastkę w wys. ok. 4 570 zł netto, nagrody uznaniowe, jubileuszowe - pierwsza po 20 latach służby i pracy oraz nagrody za zastępstwa funkcjonariuszy, którzy byli chorzy i nie było ich w służbie a Ty ich zastępowałeś, wyróżnienie w formie urlopu; - raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie w kwocie ok. 2 200 zł netto; - dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny w wys. ok. 465 zł netto na osobę; - zwrot kosztów dojazdu do służby; - rekompensatę pieniężną za wypracowane nadgodziny, ok. 30 zł netto za jedną nadgodzinę.

Zakres obowiązków:
Praca w systemie 8 lub 12 godzinnym- wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby

Miejsce pracy:
Wrocławska 4, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Pracodawca:
Areszt Śledczy w Bytomiu

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Kandydat powinien posiadać wykształcenie co najmniej średnie mile widziane jest posiadanie uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego. Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r, poz. 1683 ze zm.):posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych;która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Inne wymagania:
Kandydat powinien posiadać wykształcenie co najmniej średnie mile widziane jest posiadanie uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego. Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r, poz. 1683 ze zm.):posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych;która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Nr telefonu:
504-333-932, (32)388-62-19, (32)388-62-59, (32)388-52-89

Wymagane dokumenty w terminie do dnia 25.10.2024 r. należy przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej jako list polecony na adres: Aresztu Śledczego w Bytomiu, 41-902 Bytom ul. Wrocławska 4. z dopiskiem Nabór Nr 79/2024 na stanowisko strażnika działu ochrony Aresztu Śledczego w Bytomiu lub złożyć bezpośrednio w jednostce. Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 14:00 pod numerem telefonu 504 333 932 oraz w dziale kadr jednostki: 32 388 62 19, 32 388 62 59, 32 388 52 89. Planowana data przyjęcia do służby I kwartał 2025 r. https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-katowicach-nabor-nr-792024-straznik-dzialu-ochrony-aresztu-sledczego-w-bytomiu

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: do 25.10.2024
Dodano: 16.10.2024, 20:47
ID ogłoszenia: 36273