STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY (FUNKCJONARIUSZ)

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 654 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0944

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 654 PLN

Zakres obowiązków:
Szczegóły dotyczące oferty pracy dostępne są na stronie internetowej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie w zakładce praca. https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-rzeszowie-straznik-dzialu-ochrony-zakladu-karnego-w-przemyslu-oi-10-2024

Miejsce pracy:
Rokitniańska 1, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Pracodawca:
OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUZBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Szczegóły dotyczące oferty pracy dostępne są na stronie internetowej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie w zakładce praca. https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-rzeszowie-straznik-dzialu-ochrony-zakladu-karnego-w-przemyslu-oi-10-2024

Inne wymagania:

Szczegóły dotyczące oferty pracy dostępne są na stronie internetowej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie w zakładce praca. https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-rzeszowie-straznik-dzialu-ochrony-zakladu-karnego-w-przemyslu-oi-10-2024 Kontakt przez pocztę : UL. ZAŁĘSKA 76, 35-322 RZESZÓW

Preferowane formy kontaktu: poczta
Dodano: 16.10.2024, 18:07
ID ogłoszenia: 33097