To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Bydgoszcz
SZLIFIERZ
(NR 2522)

SZLIFIERZ (NR 2522)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/2522

Zakres obowiązków:
Ogólny zakres obowiązków:
- wykańczanie powierzchni zgodnie z dokumentacją poprzez szlifowanie, polerowanie powierzchni detali ze stali nierdzewnej,
- obsługa narzędzi niezbędnych do wykonania operacji szlifowania tj. szlifierki pneumatyczne proste, szlifierki taśmowe, szlifierka kątowa itp.,
- wykonywanie kontroli wizualnej oraz pomiarowej za pomocą chropowatościomierza,
- używanie suwmiarki,
- czytanie dokumentacji, tj. rysunków technicznych,
- regularne czyszczenie, konserwacja narzędzi ręcznych.

Zatrudnienie na 3 msc - okres próbny; następnie czas nieokreślony.

Miejsce pracy: Stanisława Jana Rolbieskiego 2, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierza/lakiernika, mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych, dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole, gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Inne wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierza/lakiernika, mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych, dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole, gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Nr telefonu:
570 402 931

kontakt tel. 570 402 931 po 9:00 - 17:00 - p. Ida Daszczyńska/p. Piotr Frydel e-mail: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 9:00 - 17:00

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 500 do 6 500 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 03:47
ID ogłoszenia: 21508