SZLIFIERZ - POLERKARZ

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/1375

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
Osoba musi posiadać doświadczenie.

Zakres obowiązków:
- realizacja przydzielonych zadań w zakresie obróbki tworzyw sztucznych - praca fizyczna i prace manualne (cięcie, frezowanie, wiercenie, gięcie, klejenie, szlifowanie, polerowanie, montaż wyrobów),
- obsługa elektronarzędzi (wiertarek, wkrętarek, wyrzynarek) i innych narzędzi montażowych,
- dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów,
- dbałość o utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń i narzędzi,
- utrzymanie stanowiska pracy w czystości,
- przestrzeganie zasad BHP,
- pobieranie towaru z magazynu

Miejsce pracy:
1 Dywizji 17A, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
ESFOM Sp. z o.o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Wymagamy: - doświadczenie zawodowe wymagane, - sprawność manualna oraz techniczna, - staranność i precyzja, - umiejętność czytania podstawowych rysunków technicznych, - sprawne posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami, - komunikatywność, - dobra organizacja pracy własnej, - sumienność i zaangazowanie, - odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa na stanowisku pracy Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - praca w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, - wsparcie doświadczonej kadry, - ubezpieczenie grupowe

Inne wymagania:
Wymagamy: - doświadczenie zawodowe wymagane, - sprawność manualna oraz techniczna, - staranność i precyzja, - umiejętność czytania podstawowych rysunków technicznych, - sprawne posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami, - komunikatywność, - dobra organizacja pracy własnej, - sumienność i zaangazowanie, - odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa na stanowisku pracy Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - praca w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, - wsparcie doświadczonej kadry, - ubezpieczenie grupowe

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Gach

Nr telefonu:
519702772

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 17.10.2024, 08:40
ID ogłoszenia: 40060