TECHNIK

TECHNIK

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/1444

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
+premia+dodatki

Zakres obowiązków:
Planowanie przeglądów konserwacyjnych i badań dozorowych żurawi samochodowych w przydzielonym rejonie odpowiedzialności w cyklu rocznym i miesięcznym, prowadzenie ewidencji prac specjalistycznych w "Dzienniku konserwacji żurawi", wykonanie prac potwierdzane własnoręcznym podpisem oraz nr uprawnień. Praca na terenie kraju w ramach grup serwisowych i dozoru technicznego. Praca od pon.-czw. w godz. 7:00-15:30, w piąt. 7:00-13:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Miejsce pracy:
Koszalińska 76, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KOŁOBRZEGU

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie branżowe
  • Przy wykształceniu średnim 3 lata doświadczenia w pracy w zawodach tech., przy wyższym- 1rok doświadczenia w pracy w zawodach tech. Uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji żurawi samojezdnych, przewożnych , przenośnych oraz stacjonarnych, suwnice, wyciągników oraz wyciągarek ogólnego przeznaczenia, wózki jezdniowe podnośnikowe z mech. napędem podnoszenia, dźwigniki do podnoszenia ładunków w tym pojazdów.

Inne wymagania:
Przy wykształceniu średnim 3 lata doświadczenia w pracy w zawodach tech., przy wyższym- 1rok doświadczenia w pracy w zawodach tech. Uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji żurawi samojezdnych, przewożnych , przenośnych oraz stacjonarnych, suwnice, wyciągników oraz wyciągarek ogólnego przeznaczenia, wózki jezdniowe podnośnikowe z mech. napędem podnoszenia, dźwigniki do podnoszenia ładunków w tym pojazdów.

Osoba do kontaktu:
Mariusz Taraszczuk

Nr telefonu:
261 223 514

CV, wniosek do Dowódcy Jednostki Wojskowej Nr 2117 w Kołobrzegu o zatrudnienie, kserokopie: świadectw pracy, dyplomów, świadectw szkół potwierdzających wykształcenie, zaświadczeń ukończenia kursów szkoleń

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: do 25.10.2024, Godziny : do 12:00
Dodano: 17.10.2024, 10:47
ID ogłoszenia: 42089