To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Tczew
TECHNIK INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/1000

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 do 7 800 PLN

Zakres obowiązków:
Utrzymanie w należytym stanie infrastruktury technicznej budynku, w tym: bieżące monitorowanie pracy systemów technicznych budynku i podejmowanie niezbędnych działań celem zapewnienia ciągłego ruchu zakładu (24/7), wykonywanie okresowych przeglądów i prac konserwacyjnych systemów i instalacji budynku, koordynowanie prac realizowanych przez firmy zewnętrzne, pomoc w przygotowaniu projektów rozwojowych dotyczących zakresu budowlanego oraz późniejszej realizacji tych prac, współpraca z pozostałymi działami firmy w zadaniach koniecznych dla dostarczenia wymaganych serwisów i usług, wspieranie działań mających na celu poprawę funkcjonowania i optymalizację pracy systemów technicznyc.h

Szczegółowe informacje są podane na stronie: https://careers.thalesgroup.com/global/en/job/R0253902/Elektryk-ds-Infrastruktury-Technicznej-Technical-Infrastructure-Electrician
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: [email protected] Kontakt telefoniczny 518-361-009

Miejsce pracy:
Skarszewska 2, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Pracodawca:
THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Szczegółowe informacje są podane na stronie: https://careers.thalesgroup.com/global/en/job/R0253902/Elektryk-ds-Infrastruktury-Technicznej-Technical-Infrastructure-Electrician

Inne wymagania:

Osoba do kontaktu:
Julia MANCERZ

Nr telefonu:
518-361-009

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 20:20
ID ogłoszenia: 35886