TECHNIK WETERYNARII

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0453

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLNZakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Wykonywanie czynności pomocniczych i asystowanie w czasie przeprowadzania badań klinicznych stanu zdrowia zwierząt na obsługiwanych fermach drobiu,
• Pobieranie od zwierząt na fermach próbek do badań laboratoryjnych,
• Wdrażanie pod nadzorem lekarza weterynarii terapii leczniczej na fermie drobiu,
• Asystowanie przy wykonywaniu badań związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt,
• Realizacja procesu szczepień,
• Wydawanie zaleceń zootechnicznych oraz konsultowanie zaleceń weterynaryjnych,
• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności,
• Praca na fermach na terenie powiatów: żuromińskiego, mławskiego, sierpeckiego, ciechanowskiego, płońskiego.

Miejsce pracy: Zacisze 3, 09-320 Bieżuń, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie
Pracodawca: CEDROB S.A.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • prawo jazdy kat B
  • [Inne] : WYMAGANIA: • Dyplom technika weterynarii, • Czynne prawo jazdy kategorii B, • Posiadanie badań do celów sanitarno-epidemiologicznych, • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole, • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista, • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego, • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Inne wymagania:
[Inne] : WYMAGANIA: • Dyplom technika weterynarii, • Czynne prawo jazdy kategorii B, • Posiadanie badań do celów sanitarno-epidemiologicznych, • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole, • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista, • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego, • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Osoba do kontaktu:
Sylwia Krzyśpiak

Nr telefonu:
795133062

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 07:10
ID ogłoszenia: 27956